Чемпіонати з керлінгу та міні-футболу стали низкою спортивних заходів, які об’єднували учнів Києва впродовж трьох років.
У межах ініціативи з популяризації масового спорту та зміцнення фізичного здоров’я молоді було організовано та проведено масштабні змагання серед учнів закладів загальної середньої освіти міста Києва. Головною метою цих заходів стало виховання спортивного духу, лідерських якостей та стимулювання регулярної рухової активності підростаючого покоління.
Завдяки активній підтримці Київської міської ради старшокласників, ці чемпіонати стали ефективною платформою для зміцнення дружніх зв’язків між учнями та розвитку культури здорового суперництва.
Проєкт дозволив не лише виявити талановитих юних атлетів, а й згуртувати шкільну спільноту навколо цінностей здорового способу життя


